Dni Lubawki – pokaz tańców integracyjnych

Opublikowano: 19 lipca 2019


   

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014–2020 –  Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „Granica”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 dla operacji realizowanych w ramach projektu grantowego.

 

 

DNI LUBAWKI – POKAZ TAŃCÓW INTEGRACYJNYCH 

 

12 lipca 2019r. na Rynku w Lubawce grupa uczestnicząca w warsztatach tanecznych

z Lubawki i Chełmska Śląskiego zaprezentowała wybrane tańce integracyjne.

 

Warsztaty tańców integracyjnych są jednym z działań projektu „Magia ziół i tańców integracyjnych” realizowanego przez Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „Granica” z Lubawki

 

Projekt został sfinansowany przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Kwiat Lnu w ramach grantów ze środków Programu LEADER – Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

Warsztaty dla dwóch grup z Lubawki i Chełmska Śląskiego są prowadzone od czerwca w Domach Kultury w tych miejscowościach.

 

Efekt warsztatów tanecznych będzie zaprezentowany przez uczestników również w trakcie Jarmarku Tkaczy Śląskich w Chełmsku Śl. 24/25 sierpnia 2019r.

 

Warsztaty zielarskie to kolejne działanie zaplanowane w ramach projektu, które odbędą się jesienią zarówno w Lubawce jak i Chełmsku Śląskim.

 

 

Autor zdjęć: Paula Maciołek.